Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Bisiklet Tamir Servisi Sancaktepe

Bisiklet Tamir Servisi

Gelişen teknolojiyle birlikte değişen yaşam standartları, her alanda olduğu gibi hizmet alanımızda da karşımıza çıkıyor. Bu durum da işletmelere yenilikçi hizmet sunumunu gerekli hale getiriyor. Bizler de bu durumun farkındayız. Bu nedenle Bisiklet Tamiri için ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olabilecek bir hizmet yaklaşımı sunuyoruz.Bisiklet Tamir Servisi olarak sunduğumuz hizmetlerle, bisikletinizin onarıma ihtiyaç duyduğu her an yanınızdayız. Bu sayede, bu hizmetimiz ile beraber profesyonel teknik ekiplerimizden destek talep edebiliyorsunuz.

             Bisiklet Tamiri Gerçekleştiriyoruz

Bisiklet kullanan herkesin genel sorunlarından bir tanesi, profesyonel bakım ve onarım hizmetlerine ulaşmaktaki zorluk. Bunun yanında profesyonel Bisikletçi bulmak ve ona adresinde ulaşmakta hayli büyük bir diğer sorun oluyor. Bu çerçevede yapılandırdığımız hizmet yaklaşımımız, bu tür problemleri ortadan kaldırmaya yönelik.

Günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip bisikletlerimiz, her an bizlere sorun çıkarabilir. Sizler işinize, okula veya markete giderken bir sorun yaşayabilirsiniz. Böyle bir durum karşısında bisiklet tamir servisi sayesinde, bisikletinizin bozulması veya arıza çıkarması durumlarında sizlerin yanındayız.

Firmamızla iletişim sayfası üzerinden iletişime geçerek, çok kısa sürede aksiyon alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede mobil ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir. Ardından da bulunduğunuz adreste en kısa sürede müdahale edilmesiyle probleminiz çözülecektir.

Tamir Servisi Garantisi

Firmamız, uzun yıllardır dünyaca ünlü pek çok bisiklet firmasının bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca yetkili servis olmanın verdiği pek çok avantajı da siz değerli müşterilerine yansıtmaktadır. İsterseniz yetkili serviste, isterseniz mobil servis alanında hizmet alın. Her iki şekilde de sizlere birinci sınıf orijinal ürünler temin edilmektedir. Bu sayede ileride yaşanması mümkün olan sorunlara karşı bisikletinizi garanti altına almış olursunuz.

Toplumsal olarak pek çok kez böyle bir servisin çok maliyetli olacağını düşünürüz. Ancak mobil bisiklet tamiri servisimiz, pek çok yetkili servisin verdiği fiyattan çok daha uygun bir maliyetle çözüm sunar. Sizler de bisikletinize özel çözümler için iletişim kanallarımızdan iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Firma olarak birincil önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla, ikincil hedefimiz uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktır.

Sizlere de evinizde / ofisinizde / kaldığınız yolda yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.