Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Salcano Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Salcano Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisiklet almak isteyen ya da mevcut bisikletlerinin bakımlarını yaptıracak kullanıcılar genelde servislere yönelmektedirler. Bisiklet bakımı ve bisiklet onarımı konusunda tercihlerin yetkili servislerden yana olması son derece önemlidir. Bakım esnasında kullanılacak olan ekipman, yedek parça kalitesi ve uygulanan teknik oldukça önem arz eder. Bu sayede yapılan işlemler sizlerin sürüş konforunu doğrudan etkilemektedir. Firmamız, Salcano yetkili bisiklet servisi olarak hizmet vermektedir. Böylece Salcano bisiklet markasına sahip tüm bisikletlerinizi güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Aynı zamanda bisiklet yedek parça konusunda da teklif alabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Yetkili Bayisi

Yetkili bayi olmak, satıcı kadar müşteriler için de büyük avantajlar sağlamaktadır. Salcano bisiklet yetkili bayisi olarak, müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesinin yanı sıra tecrübemiz de bulunmaktadır. Personellerimizin devamlı olarak işlem yapması nedeniyle uzmanlaşma sağladığından, işlemleriniz çok daha doğru ve hızlı yapılabilmektedir.

Firmamızın yetkili servis olması nedeniyle, bisiklet bakımı işlemlerinde birinci kalite ürünler kullanılmaktadır. Aynı şekilde bisiklet onarımı işlemlerinde yeni takılan tüm parçalar orijinal parçalardan oluşmaktadır. Bu sayede gelecekte yaşanması muhtemel herhangi bir arıza durumunda, firmamızın ve Salcano garantisi altında işlem yaptırırsınız.

Salcano Sıfır Bisiklet Modelleri

Salcano bisikletlerin yeni olan modellerine ulaşmak son derecede kolaydır. Bisiklet satış merkezi ile beraber bu konuda istenen tüm modellere firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sıfır 0 bisiklet noktasında seçim yapmak isteyenlere geniş alternatiflerin olduğu ürün yelpazemizden önerilerde bulunmaktayız. Aynı zamanda bütçeniz ve ihtiyacınız dahilinde fikirler sunuyoruz.

Salcano yetkili servis hizmetlerimiz dahilinde 2. El bisiklet konusunda da hizmet alabilmeniz mümkündür. Böylelikle ihtiyacınız ve bütçeniz dahilinde sizlere en ekonomik seçenekleri sunabilmekteyiz. Sıfır 0 bisiklet ve 2. el bisiklet seçenekleri arasından dilediğinizin tercihi yapabilirsiniz. Bunun için bizleri ziyaret ederek, bisiklet modellerini gözle görebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz modelleri deneyebilir, denedikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken yalnızca bizimle iletişime geçmek olacaktır. Satış öncesi ve satış sonrası Salcano yetkili servisi olarak sizlere her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sizleri de ofisimiz de ziyaret etmek, ürünlerimiz konusunda bilgi vermek isteriz.