Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Sultanbeyli / İstanbul

Sultanbeyli – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Sultanbeyli – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Bisiklet, sadece spor aktivitelerinin temel bileşeni değildir. Geçmişten beri kullandığımız temel ulaşım araçlarından birisidir. Çoğu noktada eliniz ayağınız haline gelen bisikletinizin bu yoğun kullanımda sorunlar yaşar. Her türlü zorluk ve sorun bakımının yapılmasının önemini daha da arttırmaktadır. Bakımını periyodik olarak yapmadığınız takdirde arızalar yaşayabilecek ve bisiklet tamiri konusunda ihtiyaçlarınız artacaktır. Ancak bisikletinizde nasıl bir arıza yaşarsanız yaşayın endişe etmenize gerek yok. Firmamız,  Sultanbeyli bisiklet tamiri olarak her zaman kaliteyi sizlere ulaştırmaktır.

Bisiklet mühendisliğinde yakalanan gelişim ivmesi, günümüzde pek çok farklı markanın piyasada yer almasını sağlıyor. Firmamız, ülkemizdeki en popüler markalardan Giant’ için bisiklet Bisan yetkili servisi olarak faaliyet göstermektedir. Ancak Bisiklet Bisan yetkili bayisi olmanın dışında firmamız, dünyaca ünlü çok sayıdaki markanın da yetkili servisliğini yapmaktadır.

Bölgemizin en çok tercih edilen bisiklet markaları için kaliteli çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Bisiklet Tamirinin Önemi

Farklı özellikleriyle her kullanım ihtiyacınıza yanıt veren çok farklı bisiklet tasarım ve mühendislik teknolojisi bulunuyor. Bu günümüzde pek çok farklı bisiklet modelinin kullanılıyor olmasını sağlıyor. Firmamız, bugün kullanılan tüm modeller için ihtiyaç duyduğunuz teknik servis hizmetini uluslararası standartlarda sizlere ulaştırıyor. Her bisiklet markasının teknolojisine ve malzeme kalitesine uygun tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Böylece Sultanbeyli genelinde kurumsal bisikletçi arayışınız için geçmişten beri Sultanbeyli bisiklet tamiri konusunda hizmet veriyoruz.

Tüm bisiklet markaları için tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızın, bisiklet yedek parça temini konusunda da dinamik bir ağı bulunmakta. Markaların yetkili servisi olduğumuzdan, bisikletinizde değişmesi gereken parçaların orijinal yedeklerini süratle temin ediyoruz. Aynı standardı bisiklet aksesuar ürünleri de içinde sunuyoruz. Ghost, Mosso, Coranna ve Whistle markaları başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen markaların yedek parçaları stoklarımızda yer alıyor.

Sultanbeyli Bisiklet Satışı

Bisikletinizi her zaman ilk günkü performansında kullanabilmeniz için bakım yaptırmanız gerekir. Gerekli olan bu periyodik bisiklet bakım işlemleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Ayrıca firmamız, bisikletler için bakım ve onarım hizmetleriyle birlikte satış hizmeti de sunmakta. Sultanbeyli bisiklet satış merkezi olarak her kullanım tarzınıza uygun modelleri bütçenize uygun şekilde satın almanıza yardımcı oluyor.

Firmamızın bisiklet satışında sadece sıfır 0 bisiklet modelleri değil, 2.el bisiklet modelleri de yer alıyor. Üstelik 0 ve 2.el bisikletlerde Shimano, Corelli, Bisan, Salcano, Kron, Ümit, Bianchi ve Carraro gibi popüler markaların modellerini de kolayca bulabilirsiniz.