Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Yenidoğan Mahallesi / Sancaktepe / İstanbul

Yenidoğan – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Yenidoğan – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Firmamız dünyaca ünlü markaların yetkili servisliğini üstlenmiştir. Bu sebeple firmamız, uzun yıllardan beri bisiklet tamiri alanında hizmet veriyor. Yenidoğan bisiklet tamiri alanında siz değerli müşterilerimizin yaşadığı bölgeye geliyoruz. Bölgede profesyonel bisiklet tamiri konusunda, orijinal parçalarla hizmet sunmaktayız. Profesyonel ve yetkili olarak sunulmayan bazı hizmetler, bisikletinizin performansını düşürecektir. Bu yüzden periyodik bakımlarınızı mutlaka yetkili servislerde yaptırınız.

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan firmamızda, pek çok hizmet ve ürün aynı anda sunulmaktadır. Ayrıca bisiklet satışı, bakım, onarım, orijinal aksesuar ve yedek parça satışı hizmetleri de sunmaktayız.

Yenidoğan bisiklet tamiri

Bisiklet kullanım yoğunluğuna bağlı olarak, çeşitli şekillerde teknik desteğe ihtiyaç duyabilen bir araçtır. Bazen her şey yolunda giderken, aniden bir arıza meydana gelebilir. Bu tür durumlarda bir bisikletçi ihtiyacınız ortaya çıkacaktır. Firmamız, bisiklet tamiri ve onarımı konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Bizlerle iletişime geçmekten, teklif almaktan çekinmeyiniz.

Yetkili servis olmamızın vermiş olduğu deneyimle,  tüm bisiklet kullanıcılarının ihtiyacını karşılıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile sizlere orijinal yedek parça ve aksesuar temin ediyoruz. Birinci sınıf servis ve işçiliğin verdiği rahatlıkla, sizler de yollardaki en iyi dostunuzla aranızı iyi tutabilirsiniz.

Bisiklet Satış Merkezi

Ayrıca bisiklet Bakım ve onarım hizmetlerimizin yanında, çok geniş marka ve modellerin Bisiklet satış merkezi olarak da faaliyet gösteriyoruz. Aynı zamanda satın aldığınız bisikletin bakımı, onarımı, aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarını da, tek merkezden karşılayabiliyorsunuz. Gerektiğinde adresinizde tüm bakım ve onarım hizmetlerine, mobil ünitelerimizle ulaşabiliyorsunuz.

Uzun yıllara dayanan sektörel deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimizle, 2. El Bisiklet ihtiyaçlarınıza da profesyonel yanıtlar oluşturuyoruz. Bakımları yapılmış her türlü model ve marka 2. El bisikletler için kuruluşumuza başvurabilirsiniz. Çok sayıda markanın yetkili bayisi olarak satışa sunduğumuz Sıfır 0 Bisiklet modellerimiz arasından, ihtiyacınıza karşılık sunan bir modele mutlaka ulaşacaksınız.

Bizlerle iletişime geçerek bütçeniz ve ihtiyacınız dahilinde bisiklet ihtiyaçlarınız için fikir edinebilirsiniz. Ayrıca dükkanımızı ziyaret ederek bisiklet modellerimizi deneyebilirsiniz. Böylece kendinize en uygun modeli deneme fırsatı bulabilirsiniz.