Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Bisan Yetkili Bisiklet Tamiri ve Servisi

Bisan Yetkili Bisiklet Tamiri ve Servisi

Bisan marka bisikletlere hem yerli üretim olması hem de diğer modellere göre uygun bir yapıda bulunmasından ötürü fazlasıyla yönelim söz konusudur. Bundan dolayı da bisiklet konusunda arayış içerisine giren herkesin en uygun şartlarla bu markayı tercih etmesi doğaldır. Bisikletçi tercihlerini sürdürecek olan kullanıcıların Bisan odaklı bir hizmet almaları muhtemeldir. Bunun dışında da Shimano, Corelli, Salcano ve Kron gibi bisiklet markaları da önemli bir yer tutmaktadır. Bisiklet yedek parça kapsamında Bisan markasının tüm ürünlerini firmamızda bulabilmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda bisiklet aksesuar hususunda da aynı tip bir işleyiş ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin bisiklet bakım süreci de oldukça kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bisan yetkili bisiklet tamiri ve servisi konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bisan Yetkili Bisiklet Tamiri Servisi

Bisikletinizin onarım ve tamiri için gereken süreçlerde, bisikletinize ve probleminize uygun çözümler seçmekteyiz. Bisikletinizin tamiri kapsamında, sorun ne olursa olsun mutlaka birinci kalite malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda kullanılan parçaların orijinal olması sebebiyle de garanti kapsamına alınıyor.

Yıllardır süregelen teknik servis tecrübemiz ile sizlere özel çözümler üretme konusunda tecrübeliyiz. Uzman ekip üyelerimiz, sizleri ofisimizde ağırlamaktan ve de ihtiyacınız belirlemekten mutluluk duyacaktır. Bisan yetkili bisiklet tamiri servisi olarak bisikletinizi bizlere gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

Yalnızca Bisan değil, dünyaca ünlü pek çok marka konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Çevrenizde bisikletçi ihtiyacı olan tüm arkadaşlarınıza rahatlıkla bizleri önerebilirsiniz.

Bisan Bisiklet Satış Merkezi

Bisan markalı bisikletler konusunda yalnızca teknik servis, aksesuar ve yedek parça temin etmiyoruz. Aynı zamanda Bisan markalı sıfır 0 bisiklet satışı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kullanılmayan ancak satışı düşünülen 2. el bisiklet konusunda da yardımcı olabilmekteyiz.

İhtiyaç duyduğunuz model, kullanım amacınız ve de bütçenizi belirlediyseniz; sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız. Size uygun çözümü sunarken, aynı zamanda beğendiğiniz ya da almayı düşündüğünüz modelleri de görebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli deneyebilir, memnun kalmanız halinde de uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Satış öncesi / satış sonrası her konuda geniş hizmet ve ürün yelpazemiz ile size de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.