Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Bisan Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisan Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisikletler her ne kadar uzun vadede kullanılabilecek potansiyeli barındırırlar. Ancak bu potansiyelin doğru olarak kullanılması için bu konuda oldukça dikkatli bir seçim yapmak gerekmektedir. Öte yandan bisiklet tamiri konusunda gerçekten yetkin olan servislere yönelmenin etkisi de yadsınamaz. Çünkü doğru bir müdahale ile bisikletlerin kullanım ömrü ciddi oranda değişebilecektir. Bu sebeple Ümit marka bisikletlerinize Bisan yetkili bisiklet servisi özelinde işlem yaptırmanız son derece önemlidir.

Bu sayede bisikletinizi hem doğru ellere bırakmış olacak, hem de bisiklet bakımı işlemlerinizin uzmanlarca yapılmasını sağlayacaksınız. Bu da sürüş konforunuzu doğrudan olumlu etkileyecektir.

Bisan Yetkili Bisiklet Servisi

Kişilerin her zaman bisiklet konusunda titiz davranmaları gerekmektedir. Gerek bisikletçi tercihlerinde gerekse de bakım ve onarım işlemlerinde hep araştırmacı olmalıdırlar.  Öte yandan tercih edecekleri markaların bisiklet yedek parça konusundaki erişilebilirliğini de göz önünde bulundurmaları gerekir.

Aynı anlayış bisiklet bakım hususunda da mutlaka ele alınmalıdır. Böylelikle bisikletinizin bisiklet bakım işlemleri periyodik olarak gerçekleştirildiğinde daha uzun vadede kullanım ömrü olacaktır. Genel itibarıyla doğru seçim yapanların ve bakım işlemlerini belirli aralıklarla gerçekleştirenlerin uzun vadede bisiklet kullanımı söz konusu olacaktır.

Bisan Bisiklet Satış Merkezi

Bisiklet konusunda her zaman güvenilir noktalardan hizmet ve ürün satın almak önemlidir. Bisiklet satış merkezleri bunun için fazlasıyla çeşitlilik sunacak ve herkesin isteklerini karşılayabilecek yapıya sahiptirler. Sıfır 0 bisiklet konusunda genel itibarıyla kullanıcıların tam da istedikleri gibi bir deneyime ulaşmalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda bu tavrını 2. El bisiklet hususunda da gösterecek olup, tamamen etkin bir hizmet anlayışı olduğunu fark edecektir.

Firmamız Bisan bisiklet satış merkezi olmasının yanı sıra, uluslarası pek çok markanın da satışını yapmaktadır. Bu markaların gerek satış öncesi gerek satış sonrası tüm işlemleri firmamız bünyesinde yapılabilmektedir. Bisan yetkili bisiklet servisi olarak Bisan bisiklet tamiri ve Bisan bisiklet onarımı işlemleri sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanı sıra ihtiyacınız olan bisiklet aksesuarı ve bisiklet yedek parça konularında da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz, uzman kadromuz, kesintisiz desteğimizle sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizlerle iletişime geçerek, sizler de en uygun teklifi alabilirsiniz.