Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Ortadağ Mahallesi / Sancaktepe / İstanbul

Ortadağ – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Ortadağ – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Doğayla iç içe ve sağlıklı yaşamın en temel aracı bisikletler, hayatınızın en önemli eşyalarından birisi olabilir. Bisikletinizle ilgili her konuda servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Bisiklet tamiri alanında dinamik ve işlevsel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Ortadağ bölgesinde ihtiyaç duymanız halinde Ortadağ bisiklet tamiri olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yalnızca bisiklet tamiri ve bisiklet aksesuarı sağlamıyoruz. Aynı zamanda sizlerin belirlemiş olduğu bütçenize en uygun sıfır 0 bisiklet ve 2. el bisiklet konusunda da sizlere çözümler sunuyoruz.

Ortadağ Bisiklet Tamircisi

Bisikletiniz temelinde mekanik altyapısıyla herkes tarafından müdahale edilebilir gibi görünse de aslında altında muazzam bir işleyişi barındırır. Bu özelliği bisiklet için düşündüğünüzden çok daha komplike bir sistem bütününü ihtiva eder. En iyi bisiklet markalarının değil her bir bisiklet marka ve modelinde müdahalenin uzmanınca yapılması çok önemlidir. Sertifikalı ve modern altyapımızla faaliyet gösteren bisikletçi servisimiz, her marka için en başarılı sonuçları alabilmenizi garanti ediyor.

“Yetkili servis” ünvanıyla dünya markalarını çatımızda birleştiriyoruz. Firmamız, aynı zamanda bisiklet bakımı konusunda da uzman bir ekibe sahiptir. Tüm bakım ve onarım işlemlerimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Bisikletçi olarak sizlere bisiklet aksesuar, bisiklet yedek parça temininde her zaman birinci sınıf ürünler sağlamaktayız.

Dünyaca ünlü bisiklet markalarının yetkili servisi olarak bisiklet yedek parça temininde süratli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bisikletinizin onarımını gereksizce geciktirecek bisiklet yedek parça temini süreciyle uğraşmak zorunda kalmamanızı sağlıyoruz.

Bisiklet Satış Merkezi

Firmamız dünyaca ünlü pek çok markanın hizmetini sunmaktadır. Uzman kadrosuyla firmamız, her teknik probleminize etkin biçimde müdahale ediyor. Firmamız sadece bisiklet onarım hizmeti sunmuyor. Aynı zamanda bisikletinizi uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanmanızı hedefliyor. Bu yüzden bunu garanti etmek üzere bisiklet bakım uygulamalarımızı da sizlerle buluşturuyoruz.

Hayatınızın her alanına konfor getirecek bisiklet konusunda ihtiyaçlarınız için sizlerin yanındayız. Bisiklet satış merkezi olarak sunduğumuz çözümlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sıfır 0 bisiklet modellerinin dışında 2.El bisiklet modelleriyle bütçenize uygun bisiklet satın alabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok tercih edilen bisiklet markalarının satışlarını yapıyoruz. Hem sıfır hem de ikinci ellerini çok uygun fiyat güvencesiyle, garantili olarak satın alabilirsiniz. Ortadağ bisiklet tamiri servisi olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.