Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Esenşehir Mahallesi / Ümraniye / İstanbul

Esenşehir – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Esenşehir – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Her bisiklet ne kadar kaliteli olursa olsun düzenli bakıma ihtiyaç duyar.  Günümüz teknolojisiyle dünyaca ünlü markaların tasarladıkları bisikletler, gelişmiş mühendislikleri ve teknik fonksiyonlarıyla ulaşım ihtiyacımıza çözümler sunmayı çabalıyor. Bisiklet tamiri konusunda, her markada farklı kriterlerde bakımlar yapılması gerekiyor.  Söz konusu kriterler, bisikletin model ve markasına göre değişiklik gösteriyor olsa da, her işte olduğu gibi bu işte de işin ehil bisiklet tamircisine bırakılması gerekmektedir. Esenşehir bisiklet tamiri konusunda, Esenşehir halkına hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bisikletlerde yapılacak bu müdahalelerin kalitesi, kullanım yapılan süreçte sürüş performansını doğrudan etkilemektedir. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı bisiklet kullanımınızı güvence altına alma noktasında doğru adreste bulunuyorsunuz. Bisikletiniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik servis hizmeti konusunda firmamıza başvuruda bulunarak, uzun arayışlarınıza son verebilirsiniz. Esenşehir bölgesinde bisikletçi olarak arayışınız bulunuyorsa; bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Esenşehir Bisiklet Tamiri

Hangi bisiklet markasını tercih ediyor olursanız olun, profesyonel ve kurumsal bisiklet servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan ( örneğin Coranna, Ghost, Giant ve Whistle gibi ) tüm üst kalite, orta segment bisikletleriniz için gerekli olan teknik servis hizmetlerini sizlere uzmanlıkla ulaştırıyoruz. Bisikletiniz hangi marka olursa olsun doğru ve kaliteli bisikletçi hizmetlerini tercih etmeniz, büyük önem taşır. Gereksiz yüklü maliyetler, garantisiz ve sıkıntılı çözüm müdahaleleri nedeniyle mağduriyetler yaşanması mümkündür. Mağduriyet yaşamamak için kurumsal ve profesyonel bisiklet servisi hizmeti sunan firmamıza başvurabilirsiniz.

Bisiklet bakım, onarım veya aksesuar takılması işlemlerinde doğru ürünlerle, uygun şekilde müdahale edilmemesi, düşündüğünüzden çok daha fazla problem yaşamanıza neden olur. Firmamız, tüm bisiklet markalarının sertifikalı yetkili servisi olarak hizmet verir. Ve firmamız, yedek parça ve aksesuar temini noktasında tam donanımlıdır. Hızlı ve garantili bisiklet onarım ve aksesuar takımı ihtiyaçlarınız geniş bisiklet yedek parça stoklarımızdan faydalanabilirsiniz. Bisiklet aksesuar çeşitleri konusunda da Esenşehir’de en geniş seçenekleri sunuyoruz. Birincil hedefimiz bisikletinizde kişiselleştirilmiş bir görünüm ve kullanım standardı oluşturabilmenize yardımcı olmaktır.

Fikirlerinizi gerçekleştirebileceğiniz projeler için bizlerle iletişime geçin. Böylece sizlere sunduğumuz örneklerle çok daha kolay karar verebilirsiniz.