Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Kron Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Kron Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisiklet seçmek ve tamir işlemleriyle uğraşmak son derecede ciddiyet gerektiren bir konudur. Bu hususta bisiklet konusunda gerçekten etkin bir hizmet veren bayiler arasından seçim yapmak gerekecektir. Gerekli bisikletçi hizmetlerinden yararlanmak adına genel olarak bir arayış içerisine girilmelidir. Öte yandan bu yerlerin bisiklet yedek parça konusunda da geniş bir stoğu barındırması önemsenmelidir.Aynı zamanda temin edilecek yedek parçaların bisiklet onarım kapsamında montajını da yapan servisler olmalılardır.  Servis kadar tamir işlemlerinde de kullanıcılara yardımcı olacaktır.  Firmamız Kron yetkili bisiklet servisi olarak sizlere bu konularda çözümler sunmaktadır.

Bisiklet Satış Merkezi

Bisiklet satın alma hususunda mutlaka güvenilir yerler tercih edilmelidir. Bu hususta bisiklet satış merkezleri en uygun ortamlar olarak değerlendirilebilecektir. Whistle, Ghost, Mosso ve Coranna gibi markalara dair ürünleri rahatlıkla bulunabilmesi söz konusudur. Sıfır 0 bisiklet ürünlerine bu merkezlerden son derecede kolay bir biçimde ulaşmak mümkün olacaktır. Öte yandan 2. El bisiklet konusunda arayış içerisine giren kişilerin de rahatlıkla en uygun modeller arasından tercihlerde bulunmaları son derecede kolay olacaktır.

Herkesin bütçesine ve kullanım amacına uygun olan bisikletlere yönelebilmeleri için yetkili servisler ve satış merkezleri oldukça etkin bir yer tutacaktır. Buna bağlı olarak da en elverişli seçimleri yapmak daha da kolay bir hal alacaktır.

Kron Bisiklet Tamiri

Firmamız, yalnızca Kron yetkili satış merkezi değildir. Aynı zamanda Kron Yetkili Bisiklet Servisi olarak hizmet vermektedir. Bu sayede satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da sizlere yardımcı olmaktayız. Kron marka bisiklet aksesuar konusunda ve ihtiyaç duyduğunuz bisiklet yedek parça setlerinin temin edilmesi için bizlere ulaşabilirsiniz. Aksesuarlarınızın montajı ve de sürüş konforunuzun artışı için önerileri de yine alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamızı ziyaret ederek, çayımızı içmöekten çekinmeyiniz. Müşteri memnuniyetini amaç belirlemiş firmamızda, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Böylece sizleri daha rahat dinleyerek, sizlere daha doğru çözümler sunabiliriz.

Bisiklet tamiri ve bisiklet onarımı konusunda sizler de firmamıza ulaşarak teklif alabilirsiniz. En uygun teklifi sunarak, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.