Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Shimano Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Shimano Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisikletler her zaman tutkunuz veya önceliğiniz olabilir. Bunun için yetkili servisimizden de profesyonel yardım alabilirsiniz. Bisiklet tamiri gibi konular altında her zaman etkin bir sonuç almanız mümkündür. Etkin sonuçlar için gerekli şartlara sahip olan hizmetlerimizle bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman bisiklet tamircisi olarak hizmetlerimizi gösterdiğimizden dolayı mükemmel bir işleyişi gündemimize almaktayız. Shimano yetkili bisiklet servisi olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Shimano marka bisikletinizin bakım ve onarım hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Aynı zamanda bisikletinizin orijinal yedek parça ve aksesuar işlemleri için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. En hızlı ve en ekonomik tedarik zincirini sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Shimano Yetkili Servisi

Doğru bisiklet seçimi her zaman önemsenmesi gereken konular arasında olmalıdır. Bu doğrultuda Ümit, Bianchi ve Carraro gibi markaların satışına dair faaliyet gösteren bisikletçi yetkili bayilerinden en uygun sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır. Öte yandan bu bayilerin içerisinde bisiklet yedek parça gibi temin işlemlerini gerçekleştirmek de söz konusu olacaktır. Aynı zamanda da bisiklet aksesuar konusunda arayış içerisine girenlerin umduklarını bulmalarını sağlayacak biçimde fayda sağlayacaktır. Her zaman bisiklete dair istenen ne varsa yetkili servislerden temin edilmesi, güven bakımından doğru olacaktır.

Shimano Bisiklet Satış Merkezi

Bisiklet markalarının çoğu istenenden daha yüksek bütçeler gerektirir. Bu aşamada bisiklet satış merkezi içerisinde Gianat, Whistle, Ghost, Mosso ve Coranna gibi markalara dair tüm modelleri bulabilmek oldukça kolay olacaktır. 2. El bisiklet kapsamında tüm bu markalara dair istenen modellere daha uygun fiyatlara ulaşmak mümkün olacaktır.

Bisiklet satış bayimizde sadece ikinci el ürünlere dair işlemlere yer verilmemektedir. Bunun dışında sıfır 0 bisiklet satışı da yapılmaktadır. Kullanıcılar, genel olarak aradıkları bisikleti kendi bütçelerine uygun olarak temin etmelerini kolay hale getirmek en önemli hedeflerimizdendir. Bu sebeple müşterilerimizin ihtiyaçları ve bütçeleri dahilinde bizlerle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır. Kendilerine en uygun çözümü, en uygun ve ekonomik fiyatlarla sunmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca firmamızda bisiklet modellerini görebilir ve kullanma imkanı bulursunuz. Bu sayede tercihinizi bir kez daha teyit etme şansınız olacaktır.