Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Bianchi Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bianchi Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Ünlü bisiklet markalarından olan Bianchi, ülkemizde de oldukça etkin bir kullanım alanı yaratmıştır. Bu bisiklet markası bünyesinde bulunan tüm ürünleri rahatlıkla tedarik edebilmek mümkün olacaktır. Bu aşamada bisikletçi seçiminde dikkatli olmak ve her zaman araştırmacı bir tutum sergilemek önemlidir. Öte yandan bisiklet yedek parça konusunda da bu tip yerlerin en ideal seçenekleri sundukları görülebilmektedir. Firmamız, Aynı zamanda bisiklet aksesuar seçimlerini de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bisiklet bakım konusunda da gereken desteği veren firmamız, uçtan uca çözümler sunmaktadır. Bianchi yetkili bisiklet servisi olan firmamızda geniş çözüm yelpazesi bulunmaktadır.

Sadece Bianchi ile sınırlı kalmayarak pek çok markanın bisikletleri için de hizmet veriyoruz.

Bianchi Yetkili Bisiklet Servisi – Tamiri Hizmetleri

Bisikletinde herhangi bir problem yaşayan ya da bakım dönemi gelen kişilerin doğru ve güvenilir bir seçim içerisine girmeleri son derecede önemlidir. Bisiklet tamiri asla ihmal edilmemesi gereken bir konu olduğundan dolayı en uygun servisler devreye sokulmalıdır. Bisiklet tamircisi hususundaki arayışlarda hızlı hareket etmemek her zaman önemsenmesi gereken bir konu olmalıdır. Bunun için de bisiklet Bianchi yetkili bisiklet servisi gereken olanakları her zaman ortaya koyacaktır. Öte yandan bisiklet Bianchi yetkili bayisi olarak da hizmet vermesinden ötürü herkesin isteklerini yanıtlayacaktır. Kron, Ümit, Carraro ve Giant gibi markalara dayalı olarak da benzer bir işleyiş içerisinde yer almayı sürdürecektir.

Bisiklet Yetkili Bayisi Faaliyetleri

Bisiklet satın almak isteyenler için her zaman güvenilir ve yetkilere sahip olan noktalar önemlidir. Bu servislerden sıfır 0 bisiklet modellerinin tümüne güncel olarak ulaşmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda Bianchi markasına ait 2. el bisiklet aranırken de yetkili servislerle irtibata geçilmelidir. Bu sayede servise gelen ve satışı istenen bisikletler arasından kendinize uygun modeller için talepte bulunabilirsiniz. Bu yöntem hem sağlıklı, hem de oldukça ekonomik şekilde sizleri bisiklet sahibi yapar.

Bisikletlere dair tüm modelleri görebilmek için her zaman bu yetkili bayiler ziyaret edilebilir. Böylelikle tüm kullanıcıların aradıkları gibi bir bisiklet modeline erişmeleri daha kolay bir hal alacaktır. Bianchi yetkili servisi olarak firmamızı ziyaret ederek, bizlerden daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.