Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Alemdağ Mahallesi / Çekmeköy / İstanbul

Alemdağ – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Alemdağ – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Bisikletinizi spor yapmak veya bir noktadan bir noktaya gitmek için hayatınızın her döneminde ulaşım için kullanabilirsiniz. Bisikletinizi devam olarak maksimum fayda sağlayacak biçimde kullanabilmek için de bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Bakım ve yetkili servis konusunda ise firmamız Alemdağ bisiklet tamircisi olarak hizmet veriyor. Alemdağ ve yakın çevresinde sizlere hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bisiklet tamiri ve bisiklet yedek parça konusunda uzmanlaşmış ekibe sahibiz. Bisikletinizin ihtiyaç duyabileceği her konuda sizlere uzmanından hizmet sunuyoruz. Böylece sizler de uygun fiyata kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz.

Bisiklet sektöründe yapılan değişimler, yeni çıkan tüm aksesuar ve ekipmanlardan, yaptığımız takipler sayesinde haberdar olmaktayız. Geniş marka desteğimiz sunuyoruz. Böylece sizler için en eski model bisikletten en yeni model bisiklete kadar tüm bisiklet modellerinin kıyaslamalarını rahatlıkla yapabiliyoruz. Aynı zamanda bisikletçi olarak sadece satış değil, bisiklet onarım ve tamiri konularında da sizlere hizmet veriyoruz.

Yaptığımız tüm işlemler yetkili servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Bisiklet aksesuar ve bisiklet yedek parça konusunda yaşayacağınız sıkıntılarda sizlere tam destek sağlıyoruz.

Alemdağ Bisiklet Tamiri – Garantili Hizmet

Güvenli ve konforlu bir kullanım için bisiklet seçiminiz her zaman büyük bir önem taşır. Bisikletinizin seçimini kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olarak doğru şekilde yapmanız yeterli değildir. Mühendisliği ve teknolojisi ile ne kadar kaliteli olursa olsun her bisiklet, mutlaka bakıma ihtiyaç duyar. Firmamız kurumsal ve çözüm odaklı bir bisikletçi firmasıdır. Firmamız, bisikletinizin bakımı konusunda üst düzey standartlarda ve ekonomik sunduğu hizmetlerle daima yanınızda.

Bisikletinizin kullanımında ihtiyaç duyduğunuz ek parçalar veya kişiselleştirme müdahaleleriniz ya da arızalanan parçalar için yedek parça temini de gerçekleştiriyoruz. Bisiklet yedek parça konusunda firmamız her zaman orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirmekte. Dünyaca ünlü markaların yedek parçalarını hiç zorlanmadan ve uzun süren bekleme süreleri olmadan temin ediyoruz. Pek çok bisiklet markasına ait orijinal bisiklet aksesuar çeşitlerini de servisimizden kolayca temin edebilirsiniz.

Alemdağ bölgesinde yaşıyorsanız ve Alemdağ bisiklet tamiri veya bisiklet aksesuar / yedek parça konusunda ihtiyacınız varsa; dükkanımıza gelerek bizleri ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınızın çözümü konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.