Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Samandıra Mahallesi / Sancaktepe / İstanbul

Samandıra – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Samandıra – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Samandıra bisiklet kullanımı için sunduğu özel avantajlarla, bisiklet kullanıcılarının oldukça yoğun olduğu bir bölge. Bu durum Bisiklet Tamiri konusunda bölgede yoğun bir ihtiyacın oluşmasına neden oluyor.  Samandıra bisiklet tamiri olarak Samandıra bölgesinde sunduğumuz nitelikli hizmetler, çok geniş bir markanın yetkili servis hizmetleri deneyimiyle sunuluyor.  Aynı zamanda adresinizde ve mobil olarak sunduğumuz bakım ve onarım hizmetleriyle, çağdaş yaklaşımlı bir hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin detayları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Samandıra bisiklet tamiri

Bisiklet sevdalılarının en büyük sorunlarından biri de şüphesiz ki bakımlar. Profesyonel bakım ve servis hizmetlerinin erişiminin zor olması genel bir sorun. Aynı zamanda orijinal aksesuarların tedariğinin de uzun sürmesi bazen can sıkabiliyor. Samandıra ve farklı bir çok farklı bölgede uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ve uygun çözümler nedeniyle bölgede en nitelikli bisikletçiyiz. 

Yetkili servis olarak çok sayıda marka için sunduğumuz hizmetler, aynı zamanda alanımızda çok geniş bir bilgi birikimi oluşturmamızı sağlıyor. Bisiklet Yedek Parça ihtiyaçlarınıza, orijinal yedek parçalarla sunduğumuz yanıtlar, performanslı ve uzun ömürlü bisiklet kullanımlarına olanak sağlıyor. Ulaşmak istediğiniz tüm Bisiklet Aksesuar çeşitlerine, firmamıza başvurarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bisiklet Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Bisiklet satın alırken, öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı ve kullanım amacınızı gözetmelisiniz. Seçeceğiniz bisikletin ve onarımı için ulaşabileceğiniz hizmetler de, diğer önemli konu olarak öne çıkar. Bisiklet satış merkezi olarak da faaliyet gösteren kuruluşumuz, ihtiyacınıza en uygun bisiklete ulaşmanızı sağlıyor. Firmamızda sıfır 0 bisiklet markalarının yanı sıra 2. el bisiklet seçeneği de bulunmakta.

İhtiyacınıza göre 2. El Bisiklet ya da Sıfır 0 Bisiklet modellerine firmamız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bisikletiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek hizmetlerine de adresinizde ulaşabilme kolaylığı sunuyoruz.

Bizden satın almış olduğunuz veya mevcut bisikletlerinizin garantili bisiklet servis kapsamında işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede ulaşım konusunda en büyük yardımcınız olan bisikletiniz, sizlere uzun süre eşlik edebilir. Samandıra bisiklet tamiri, bisiklet aksesuar ve bisiklet onarımı konularında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.