Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Carraro Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Carraro Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisikleti bir hobi ya da gündelik hayatta ulaşım aracı olarak kullananların seçimlerini önemsemesi gerekir. Çünkü yapacakları bisiklet tercihleri doğrudan sürüş konforunu etkileyecektir. Bunun yanı sıra bisiklet tercihinden sonraki en önemli kıstas; bisikletinizin bakımının periyodik olarak yapılmasıdır. Burada seçtiğiniz bisikletçi kullandığı parçalar ve yapacağı bakım kapsamı nedeniyle oldukça önem arz eder. Bu yüzden genellikle müşteriler, yetkili servisleri tercih etmektedir. Firmamız, Carraro yetkili bisiklet servisi olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple Carraro marka bisiklet tamiri, bisiklet onarımı ve yedek parça konularında bizlere güvenebilirsiniz.

Yetkili servis olmanın sunduğu avantajlar ve tecrübe ile sizlere her geçen gün daha iyi hizmet için çalışıyoruz.

Carraro Yetkili Bisiklet Tamiri Hizmetleri

Bisikletin uzun ömürlü olması ve fonksiyonunu gösterebilmesi için bakım ve onarım işlemleri önemli bir yer tutacaktır. Bu aşamada bisiklet bakım sürecinde gerçekten etkin bir destek veren firmalar tercih edilmelidir. Aynı şekilde bisiklet tamiri konusunda gerçekten uzman olanlarla beraber çalışmanın her zaman artı yönleri hissedilecektir. Bisiklet tamircisi hususunda genel olarak bu anlayışın içerisinde olmak etkin sonuçlara ulaşmak açısından önemlidir. Genel olarak bu tip konularda yetkili servisler tercih edilmektedir. Firmamız, Carraro yetkili bayisidir.  Bu sebeple var olan tüm problemlerin giderilmesi oldukça basit bir hal alacaktır.

Bisiklet Satış Merkezleri

Bisiklet almak isteyenlerin hem bütçelerine uygun hem de istedikleri şartları karşılayabilecek türde olan seçimleri yapmaları son derecede önemlidir. Bu hususta bisiklet satış merkezi ile beraber tam olarak istenen şartlar altında bir sonuç alınacaktır. Sıfır 0 bisiklet konusunda geniş alternatiflerimizin bulunmasından dolayı da tercih edeceğiniz bisikleti seçmek daha kolay olacaktır.

2.el bisiklet konusunda da istenen şartların sağlanması için danışmana ihtiyacınız olabilir. Burada devreye uzman satış personelimiz girerek, sizlerin ihtiyaç ve kullanım amacınıza uygun yönlendirilmenizi sağlayacaktır. Böylece ihtiyacınıza en uygun tercihi yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız, Carraro yetkili servisi olarak bu markada bulunan ürünler hakkında geniş çözümler sunar. Satış sonrası bakım ve onarım konusunda da bizleri tercih edebilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.