Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Sarıgazi Mahallesi / Sancaktepe / İstanbul

Sarıgazi – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Sarıgazi – Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Hayatın her alanında doğaya yakınlaştıran ve spor aktivitelerinin temel parçası bisikletler, her daim bakıma muhtaçtır. Dünyaca ünlü markalar tarafından tasarlanan ve üstün mühendislik özellikleriyle donatılıyor. Ancak her ne kadar bisiklet donanımlı olsa da kullanım yoğunluğuna bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Bu durum bisikletinizde asla sorun yaşamayacağınızın garantisi olmadığını da gösteriyor. Bisikletlerde arızalar yaşanması ve bunların çözümü mümkündür. Bu aşamada önemli olan doğru ve kaliteli bisiklet tamiri hizmetini almanızdır. Firmamız Sarıgazi bisiklet tamiri olarak, Sarıgazi bölgesinde de sizlere hizmet sunuyor.

Bisikletinizin bakım veya onarım işlemlerinden sonra ilk günkü kalitesini yakalama güvencesi servisimizin garantisi altındadır. Servisimizde sunduğumuz bisiklet tamiri ve bakım hizmetleri ile bisikletinizde gerekli olan teknik servis hususunda uzman arayışında bulunmanıza gerek kalmıyor. Bisiklet tamiri ve bisiklet onarımı hizmetlerini sunan firmamız, modern bisiklet teknolojisinin gerekliliklerine uygun hizmet sunmaktadır.

Bisiklet Markalarına Özel Servis Altyapısı

Firmamız pek çok markanın yetkili servisi olarak, bisikletinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her işlem ve yedek parça konusunda en kaliteli standartlardan faydalanmanızı güvence ediyor. Sarıgazi’de yaygın olarak tercih edilen Giant, Carraro, Bianchi ve Ümit gibi profesyonel bisiklet markalarının, mühendislik harikası modelleri için teknik servis hizmetlerinde ideal standartları sizlere sunabiliyoruz. Doğru servis hizmeti konusundaki ihtiyaçlarınız için geçmişte olduğu gibi bugünde firmamıza sizlere yanıt veriyor. En kaliteli bisiklet markaları için tüm çözümleri bir arada sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Bisikletinizde yaşadığınız teknik arıza, parça değişimi veya daha farklı bir konuda taleplerinize yanıt verebilmek, uzmanlık gerektirir. Profesyonel bisikletçi olarak, tüm bisiklet markalarının yetkili servis hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle bisikletiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri hızlı ve garantili olarak sizlere ulaştırabiliyoruz. Firmamız, bisiklet yedek parça değişimi konusunda da orijinal ve 1.sınıf kaliteden asla ödün vermiyor.

Yetkili ve garantili bisiklet tamiri

Firmamız, tüm bisiklet markalarına yönelik olarak yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Böylece bisiklet aksesuar çeşitliliğinde de en geniş portföyü sizlere sunabiliyoruz. Bisiklet bakım hizmetlerimiz ile de bisikletinizde sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım performansını yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Firmamız, onarım, bakım ve yedek parça temini dışında bisiklet satış merkezi olarak da faaliyet gösteriyor. Sıfır 0 bisiklet modellerinin dışında 2.el bisiklet modellerini de sizlere ulaştırıyoruz. Özellikle kaliteleriyle fark yaratan Shimano, Corelli, Bisan, Salcano ve Kron gibi popüler markalara özel çözümlere firmamıza başvurarak, ulaşabilirsiniz. Sarıgazi bisiklet tamiri olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.