Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
Sancaktepe / İstanbul

Sancaktepe Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Sancaktepe Bisiklet Tamircisi & Aksesuar ve Yedek Parça

Bazen ulaşım ihtiyacı, bazen sadece gönül verdiğimiz için başvurduğumuz bisikletler, günümüzde ilerleyen teknik bilimler ve teknoloji sayesinde, eşsiz çözümler sunuyor. Ancak Bisiklet Tamiri konusu, bisiklet kullanan herkes için en ciddi problemlerden birini oluşturuyor.  Profesyonel Bisiklet Tamircisi bulabilmek, kullandığımız bisikletin özelliklerine uygun çözümlere ulaşabilmek hayli güç bir konu oluyor. Firmamız, Sancaktepe bölgesi için Sancaktepe bisiklet bakım hizmeti ile sorununuzu çözüyor.

En çok tercih edilen markaların yetkili bisiklet servis hizmetlerini de sunuyoruz. Bu durum, firmamızın çoğu alanda bilgi birikimi edinmesini sağlıyor. Böylece firmamız personeli bisiklet onarımı ve bisiklet tamiri konusunda tecrübe kazanıyor.

Sancaktepe Bisiklet Bakım

Günümüzde akla gelen hemen tüm markalar için yetkili servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz.  İhtiyacınız olan profesyonel Bisikletçi olarak,  Sancaktepe ve yakın bölgelerinde tüm ihtiyaçlarınıza süratli ve ekonomik çözümler oluşturuyoruz.

Giant, Whistle gibi markaların Bisiklet Yedek Parça ihtiyaçlarına, orijinal yedek parçalarla çözümler sağlıyoruz. Bu sayede bisikletinizin performansının ve kullanım ömrünün artmasını sağlıyoruz. Bisiklet Aksesuar ihtiyaçlarına, çok geniş bir yelpazede sunulan orijinal ürünlerle yanıt oluşturuyoruz.

Sancaktepe Sıfır 0 Bisiklet

Bisiklet seçimlerinin mutlaka kullanım amacına uygunluk göstermesi gereklidir. Kullanım amacınıza uygun olarak seçeceğiniz ürünlerin Bisiklet Bakım ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bisiklet satış merkezi olarak da hizmet sunan firmamızdan, kullanım amacınıza en uygun bisikletlerle ilgili destek alabilirsiniz.

Çok çeşitli markaların 2. El Bisiklet modelleri ve yanı sıra Sıfır 0 Bisiklet modellerine, satış merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız ve belirlediğiniz bütçe dahilinde sizlere modeller öneriyoruz. Böylece tercih edeceğiniz bisikleti görüp, inceleyip, deneyerek satın alma şansını elde edebilirsiniz. Satın aldığınız tüm bisikletler için, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda, profesyonel teknik ekiplerimiz sürekli yanınızda olacaktır.

Firmamız, satın alım sürecinden bisiklet onarım ve bisiklet tamir sürecine kadar sizlerin yanında olmaktadır. Bu sayede tek noktada birden fazla çözümü elde edebiliyorsunuz. Örneğin satın alımdan sonra bisiklet modelini yükseltmek isterseniz muhattabınız yine biziz. Sancaktepe bisiklet tamiri konusunda bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.