Bisiklet ve bisiklet tamirine dair her türlü işlemin gerçekleştirildiği işletmemizde, sizleri de misafir etmekten mutluluk duyarız.
0532 405 2009

Kemal Türkler, Atatürk Cd. No:192/A, 34785 Sancaktepe/İstanbul

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Faydalı ve güncel içeriklerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Acil Tamir Hattı: 0532 405 2009

| Çalışma Saatleri: Pzt-Pzr: 08:00 / 18:00

Bizi Takip Edin
Top
 
İstanbul'un en iyisi!

Corelli Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Corelli Yetkili Bisiklet Servisi ve Tamiri

Bisiklet kullanımı ayrı bir zevk olmakla beraber, bu tutkuyu yaşamak isteyenlerin de doğru seçimlerde bulunmaları önemlidir. Bisiklet konusunda genel olarak kişilerin marka seçimleri son derecede önemlidir. Corelli, Shimano, Bisan ve Salcano gibi modellere fazlasıyla yönelim söz konusudur. Ancak zaman zaman bisiklet tamircisi ile beraber bu araçların bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. En uygun biçimde bu sürecin işlemesi adına da yetkili servislerle iletişim kurmakta fayda vardır. Firma olarak, Corelli yetkili bisiklet servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede Corelli markalı bisikletlerinizin tamir ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

Bisiklet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bisiklet seçimi konusunda mutlaka en uygun bisikletçi ile ortak hareket edilmelidir. Öte yandan bu yetkili servislerin bisiklet tamiri konusunda da sunduğu avantajları öğrenmek gerekecektir. Bisiklet sahibi olmayı düşünen herkesin de bu detaya dikkat etmesi oldukça önemlidir. Öte yandan bisiklet yedek parça kapsamında da çeşitlilik sunulması bu konuda önemli bir kriter olacaktır.

Bisiklet aksesuar seçimi hususunda genel olarak kullanıcıların kişisel zevkleri dikkate alınıyor olsa da; bayii taraflı bunların tedariği önemlidir. Tüm bisiklet meraklılarının seçim yapmaları hususunda yetkili servisler kullanıcılara önerilerde bulunarak fikirler sunacaktır. Böylelikle en uygun şartlarda, kişiye özel aksesuar seçiminin yapılması sağlanır.

İkinci El Bisiklet Tercihi

İkinci el bisikler, ekonomik olmalarının yanı sıra yeni başlayan kullanıcılar için oldukça güzel bir seçenektir. Ancak az kullanılmış ve uygun modellerin bulunması için uzman bir çözüm ortağı bulunması gerekmektedir. Bu konuda firmamız bisiklet satış merkezi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Corelli yetkili servisi olarak sizlere hem sıfır 0 bisiklet hem de 2. el bisiklet temini konusunda daima cazip tekliflerimiz bulunmaktadır. Sizler de cazip tekliflerimizden yararlanmak ve de sizlere en uygun bisiklet modelini bulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece satış değil, satış sonrasında da bisiklet bakım ve Corelli yetkili bisiklet servisi olarak onarım konularında da yanınızdayız. Tek yapmanız gereken firmamızı ziyaret etmek veya iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçmek. Ardından uzman ekibimiz sizlere en uygun çözümleri sunacaktır.